BIP ŚOPS Brwinów

podinspektor ds. świadczeń rodzinnych

Jednostka ogłaszająca:
Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej Kościuszki 4a 05-840 Brwinów

Data ogłoszenia:
2014-01-07

Termin składania dokumentów:
2014-01-21

Wymagane wykształcenie:
wykształcenie minimum średnie (matura)

Wymagania związane ze stanowiskiem:
1) Wymagania formalne, potwierdzone odpowiednimi dokumentami: - wykształcenie minimum średnie (matura), - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, - niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślnie przestępstwo skarbowe, 2) Wymagania merytoryczne oraz umiejętności i predyspozycje, które będą weryfikowane podczas postępowania rekrutacyjnego: - dokładność, - umiejętność pracy pod presją czasu, - dobra komunikacja interpersonalna, - umiejętność dobrej organizacji pracy, - umiejętność pracy w zespole, - zdolności analityczne, - biegła umiejętność obsługi komputera, - umiejętność obsługi urządzeń biurowych, - doświadczenie zawodowe na stanowisku urzędniczym. 3) Dodatkowe wymagania od kandydatów: - znajomość przepisów z zakresu świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego - doświadczenie zawodowe na stanowisku ds. świadczeń rodzinnych.

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie wniosków w sprawach świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego; - prowadzenie rejestru wniosków oraz wprowadzanie ich do systemu informatycznego; - prowadzenie postępowania wobec dłużników alimentacyjnych – współpraca z komornikami, Powiatowym Urzędem Pracy oraz innymi jednostki wymienionymi w ustawie; - przygotowywanie decyzji dotyczących świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego; - sporządzanie list wypłat świadczeń rodzinnych oraz funduszu alimentacyjnego; - sporządzanie sprawozdań rzeczowo-finansowych dotyczących świadczeń rodzinnych oraz funduszu alimentacyjnego; - planowanie budżetu w zakresie zapotrzebowania na wypłatę świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny; 2) kwestionariusz osobowy dla kandydata ubiegającego się o zatrudnienie ( do pobrania ), 3)curriculum vitae (życiorys), 4) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, 5) kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu potwierdzające dotychczasowe zatrudnienie, 6) oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie i oświadczenie o zdolności do czynności prawnych ( do pobrania ). Nie przedłożenie w/w dokumentów spowoduje odrzucenie oferty.

Miejsce składania dokumentów:
2014-01-21

Uwagi:
Zatrudnienie planowane: Od 1 marca 2014 r. w wymiarze 1 etat, umowa o pracę na czas określony do 3 miesięcy, z możliwością zawarcia kolejnej umowy na czas określony lub na czas nieokreślony. Dodatkowe informacje: - aplikacje, które wpłyną do ŚOPS w Brwinowie po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane, - kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani o terminie postępowania sprawdzającego, - informacja o wyniku naboru będzie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie i w Biuletynie Informacji Publicznej Ośrodka (www.sopsbrwinow.ebip.lublin.pl) - dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania sprawdzającego, zostaną odesłane pocztą, bądź istnieje możliwość osobistego odbioru dokumentów w Ośrodku. Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV, powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm).” Brwinów, 7 stycznia 2014r. Dyrektor Joanna Dzierzba

Data wytworzenia: 2014-01-07 Autor: Tomasz Knych Data publikacji: 2014-01-07 00:00 Osoba udostępniająca na stronie: Administrator Data ostatniej modyfikacji: 2015-12-23 Osoba modyfikująca: Tomasz Knych

RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja 2018r.
Klauzula Informacyjna