BIP ŚOPS Brwinów

podinspektor ds. świadczeń (świadczenia rodzinne)

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE, W TYM NA KIEROWNICZE I SAMODZIELNE STANOWISKA URZEDNICZE

Nr 3/2017  z dnia 13 .01.2017

Dyrektor Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w  Brwinowie ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie ul. Kościuszki 4a; 05-840 Brwinów.

  1. Stanowisko pracy:  podinspektor ds. świadczeń
  2. W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Ośrodku, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, był wyższy niż 6 %.

2. Niezbędne wymagania od kandydatów:

1) Wymagania  formalne, potwierdzone odpowiednimi dokumentami:

  • wykształcenie minimum średnie (matura),
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślnie przestępstwo skarbowe,

2) Wymagania merytoryczne oraz umiejętności i predyspozycje, które będą weryfikowane podczas postępowania rekrutacyjnego:

  • dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra komunikacja interpersonalna,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności analityczne,
  • biegła umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku urzędniczym lub administracyjnym min. 2 lata

3. Dodatkowe wymagania od kandydatów:

  • znajomość przepisów z zakresu realizacji świadczeń rodzinnych,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku ds. świadczeń rodzinnych.

4. Zadania wykonywane na stanowisku:

- przyjmowanie wniosków w sprawach świadczeń rodzinnych;

- prowadzenie rejestru wniosków oraz wprowadzanie ich do systemu informatycznego;

- przygotowywanie decyzji dotyczących świadczeń rodzinnych;

- sporządzanie list wypłat świadczeń rodzinnych;

- sporządzanie sprawozdań rzeczowo-finansowych dotyczących świadczeń rodzinnych;

-  planowanie budżetu w zakresie zapotrzebowania na wypłatę świadczeń rodzinnych;

- znajomość obsługi świadczenia wychowawczego i funduszu alimentacyjnego;

5. Wymagane dokumenty:

1) list motywacyjny;

2) kwestionariusz osobowy dla kandydata ubiegającego się o zatrudnienie ( do pobrania ),

3) curriculum vitae  (życiorys),

4) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

5) kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu potwierdzające dotychczasowe zatrudnienie,

6) oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie i oświadczenie o zdolności do czynności prawnych ( do pobrania )

7) oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku.

Nie przedłożenie w/w dokumentów spowoduje odrzucenie oferty.

6.Zatrudnienie planowane

Od 1 lutego 2017 r. w wymiarze 1 etat, umowa o pracę na czas określony do 3 miesięcy, z możliwością  zawarcia kolejnej umowy na czas określony lub na czas nieokreślony.

7. Miejsce i termin złożenia dokumentów:

Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać na adres: Środowiskowy  Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Kościuszki 4a, 05-840 Brwinów,

w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko podinspektora ds. świadczeń (świadczenia rodzinne)” do dnia 23 stycznia 2017 r. do godz. 18.00 (decyduje data faktycznego wpływu do ŚOPS).

8. Dodatkowe informacje:

  • aplikacje, które wpłyną do ŚOPS w Brwinowie po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane,
  • kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani o terminie postępowania sprawdzającego,
  • informacja o wyniku naboru będzie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie i w Biuletynie Informacji Publicznej Ośrodka      (www.sopsbrwinow.nowybip.pl)

Dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania sprawdzającego, zostaną odesłane pocztą, bądź istnieje możliwość osobistego odbioru dokumentów w Ośrodku.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV, powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 tj)”

Brwinów, 13 stycznia 2017

Dyrektor

Joanna Dzierzba

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2017-01-13 13:03 Autor: Tomasz Knych Data publikacji: 2017-01-13 13:03 Osoba udostępniająca na stronie: Administrator Data ostatniej modyfikacji: 2017-01-13 Osoba modyfikująca: Tomasz Knych

RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja 2018r.
Klauzula Informacyjna