BIP ŚOPS Brwinów

Informatyk

Informatyk

Jednostka ogłaszająca:
Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej Kościuszki 4a 05-840 Brwinów

Data ogłoszenia:
2013-07-02

Termin składania dokumentów:
2013-07-12

Wymagane wykształcenie:
średnie

Wymagania związane ze stanowiskiem:
- obywatelstwo polskie lub innych państw, zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458), - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, - brak skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, - nieposzlakowana opinia, - wykształcenie wyższe i rok doświadczenia zawodowego w zakresie informatyki lub wykształcenie średnie i trzy lata doświadczenia zawodowego w zakresie informatyki, - dobra umiejętność instalacji, konfiguracji i administracji systemów MS Windows 7, XP, 2008 server - znajomość podstaw html oraz joomla - umiejętność konfiguracji sieci opartych o TCP/IP, oraz modemów GSM, - wiedza na temat zagrożeń dla danych i usług w sieciach Windows 2008 – 2012 oraz praktyczne umiejętności pozwalające ich uniknąć; - znajomość mechanizmów zabezpieczeń stacji wolnostojących; - umiejętność konfiguracji i administracji systemów MS Windows XP – MS Windows 7, Ms Office 97 – 2010; - dobra znajomość projektowania środowiska i zarządzania środowiskiem systemów serwerowych MS Windows 2003 – 2012; - znajomość administracji MS SQL Serwer 2005-2012, Firebird - umiejętność radzenia sobie z diagnozowaniem problemów technicznych sprzętu i oprogramowania, - prawo jazdy kat B.

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie w gotowości do funkcjonowania 48 zestawów komputerowych z dostępem do Internetu zlokalizowanych na terenie Gminy Brwinów, - wsparcie użytkowników w zakresie prawidłowego użytkowania systemów, - wsparcie użytkowników przy rozwiązywaniu typowych problemów technicznych, - prowadzenie spraw z zakresu inwentaryzacji sprzętu komputerowego i oprogramowania, - udział we wdrażaniu systemów informatycznych, - analizowanie danych gromadzonych przez oprogramowanie monitorujące, - wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji sprzętu komputerowego, - instalacja oprogramowania, konfiguracja stacji roboczych, - tworzenie, zbieranie i porządkowanie instrukcji i procedur oraz dokumentacji technicznej, - administracja systemem ochrony antywirusowej, - monitorowanie procesu napraw gwarancyjnych i/lub serwisu przeprowadzanych przed Dostawców zestawów komputerowych i/lub Internetu, - koordynacja działań związanych z przeprowadzeniem szkoleń w zakresie obsługi komputerów i korzystania z Internetu, - współudział w przygotowywaniu dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi, - przygotowywanie sprawozdań oraz przesyłanie ich do jednostki nadzorującej, - zaopatrzenie pracowników w niezbędne materiały biurowe oraz chemiczne, - administracja i aktualizacja strony Ośrodka oraz stron projektów "Brwinów bez przemocy" i "Od apatii do sukcesu!" - administrowanie programami wspierającymi prawidłową pracę Ośrodka w tym "Świadczenia Rodzinne", "Pomost STD", "Dodatki Mieszkaniowe", Pakiet Budżetowy "INFO-SYSTEM"

Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny; 2) kwestionariusz osobowy dla kandydata ubiegającego się o zatrudnienie, 3) curriculum vitae (życiorys), 4) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, 4) kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje, 5) kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu potwierdzające dotychczasowe zatrudnienie, 6) oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie i oświadczenie o zdolności do czynności prawnych. Nie przedłożenie dokumentów określonych, powoduje odrzucenie oferty.

Miejsce składania dokumentów:
Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać na adres Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie, ul. Kościuszki 4a, 05-840 Brwinów, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko informatyka” do dnia 12 lipca 2013 r. do godz. 12.00 (decyduje data faktycznego wpływu do ŚOPS).

Uwagi:
Zatrudnienie planowane Od sierpnia 2013 r. w wymiarze 1 etatu, umowa o pracę na czas określony 12 miesięcy, z możliwością zawarcia kolejnej umowy na czas określony lub na czas nieokreślony. Dodatkowe informacje: - aplikacje, które wpłyną do ŚOPS w Brwinowie po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane, - kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani o terminie postępowania sprawdzającego, - informacja o wyniku naboru będzie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie i w Biuletynie Informacji Publicznej Ośrodka (www.sopsbrwinow.ebip.lublin.pl) - dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania sprawdzającego, zostaną odesłane pocztą, bądź istnieje możliwość osobistego odbioru dokumentów w Ośrodku. Wymagane dokumenty aplikacyjne: - list motywacyjny, - szczegółowe CV, powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm).”

Wybrany kandydat:
Tomasz Knych

Dodatkowe informacje o kandydacie:

Uzasadnienie wyboru:
Pan Tomasz Knych posiada predyspozycje i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku informatyka.

Data wytworzenia: 2013-07-02 Autor: Albert Zdzieszyński Data publikacji: 2013-07-02 00:00 Osoba udostępniająca na stronie: Administrator Data ostatniej modyfikacji: 2015-12-23 Osoba modyfikująca: Tomasz Knych

RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja 2018r.
Klauzula Informacyjna