BIP ŚOPS Brwinów

Podinspektor ds. finansowych

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE, W TYM NA KIEROWNICZE I SAMODZIELNE STANOWISKA URZEDNICZE

Nr 1/2020  z dnia 15.01.2020

Dyrektor Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w  Brwinowie ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie ul. Kościuszki 4a; 05-840 Brwinów.

1.Stanowisko pracy:  podinspektor ds. finansowych

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Ośrodku, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, był wyższy niż 6 %.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

Praca na przedmiotowym stanowisku nie jest narażona na występowanie uciążliwych
i szkodliwych warunków pracy. Dział Księgowości zlokalizowany jest w budynku przy
ul. Kościuszki 4a w Brwinowie. Budynek nie jest dostosowany do poruszania się osób na wózku inwalidzkim. Stanowisko związane z pracą przy komputerze.

2. Niezbędne wymagania od kandydatów:

1) Wymagania  formalne, potwierdzone odpowiednimi dokumentami:

  • obywatelstwo polskie;
  • nieposzlakowana opinia;
  • wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia na kierunku: ekonomia;
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślnie przestępstwo skarbowe.

2) Wymagania merytoryczne oraz umiejętności i predyspozycje, które będą weryfikowane podczas postępowania rekrutacyjnego:

  • dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra komunikacja interpersonalna,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności analityczne,
  • biegła umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Płatnik)
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

3. Dodatkowe wymagania od kandydatów:

  • znajomość podstawowych aktów prawnych: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o finansach publicznych; ustawy ordynacja podatkowa
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z finansami.

4. Zadania wykonywane na stanowisku:

  • Sporządzanie przelewów w programie Internet Banking;
  • Dokonywanie wypłat gotówkowych;
  • Sporządzanie raportów kasowych;
  • Ewidencjonowanie i wydawanie druków ścisłego zarachowania;
  • Ewidencjonowanie wpłat za usługi opiekuńcze i specjalistyczne, zwrotów oraz innych wpłat;
  • Odprowadzanie przyjętych sum do banku;
  • Obsługa programu Płatnik w zakresie deklaracji podopiecznych, przygotowywanie i przekazywanie elektronicznie do ZUS;
  • Sporządzanie umów zlecenie i umów o dzieło oraz prowadzenie rejestru tych umów.
  • W ramach zastępstwa naliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, macierzyńskich, rodzicielskich i wypadkowych oraz sporządzania list płac wynagrodzenia osobowego, bezosobowego, prac społecznie użytecznych, naliczanie ryczałtu za paliwo pracownikom używającym samochodu własnego do celów służbowych.

5. Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny;
  • kwestionariusz osobowy dla kandydata ubiegającego się o zatrudnienie ( do pobrania)
  • curriculum vitae  (życiorys),
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu potwierdzające dotychczasowe zatrudnienie,
  • oświadczenie o nieposzlakowanej opinii;
  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie i oświadczenie o zdolności do czynności prawnych ( do pobrania );
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
  • oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku;
  • kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust 2 ustawy o pracownikach samorządowych jest zobowiązany do złożenia wraz z dokumentami kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność

Nie przedłożenie w/w dokumentów spowoduje odrzucenie oferty.

6.Zatrudnienie planowane

Od 1 marca 2020 r. w wymiarze 1 etat, umowa o pracę na czas określony do 3 miesięcy, z możliwością  zawarcia kolejnej umowy na czas określony lub na czas nieokreślony.

7. Miejsce i termin złożenia dokumentów:

Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać na adres: Środowiskowy  Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Kościuszki 4a, 05-840 Brwinów,

w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko podinspektora ds. finansowych ” do dnia 30 stycznia 2020 r. do godz. 16.00 (decyduje data faktycznego wpływu do ŚOPS).

8. Dodatkowe informacje:

  • aplikacje, które wpłyną do ŚOPS w Brwinowie po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane,
  • kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani o terminie postępowania sprawdzającego,
  • informacja o wyniku naboru będzie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie i w Biuletynie Informacji Publicznej Ośrodka      (www.sopsbrwinow.nowybip.pl)

Dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania sprawdzającego, zostaną odesłane pocztą, bądź istnieje możliwość osobistego odbioru dokumentów w Ośrodku.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV, powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781)”

Brwinów, 15 stycznia 2020 r.

Dyrektor

Joanna Dzierzba

Data wytworzenia: 2020-01-21 15:18 Autor: Tomasz Knych Data publikacji: 2020-01-21 15:18 Osoba udostępniająca na stronie: Administrator Data ostatniej modyfikacji: 2020-02-19 Osoba modyfikująca: Tomasz Knych

RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja 2018r.
Klauzula Informacyjna